Технологічне обладнання для обробки листового металу
ToolpressToolpressToolpress
(044) 594-09-60
sales@toolpress.com.ua
Україна, м Київ, 03061, вул. Пост-Волинська, 5
ToolpressToolpressToolpress

Компактні листозгинальні преси CoastOne

Компактний електромеханічний листозгинальний прес CoastOne

Часто у виробництві виникає потреба в листозгинальному пресі з невеликою довжиною гнуття. Електромеханічні листозгинальні преси серії С виробництва фінської компанії CoastOne, якраз підходять для згинання всіх невеликих деталей.

Листозгинальні преси серії С оснащені сервоприводом, який приводить в рух верхню балку за допомогою однієї кульково-гвинтової пари (або двох, моделі С12 та С15). Листозгинальні преси CoastOne розроблені для найточнішого процесу згинання на десятиліття продуктивної роботи. Також дані преси спроектовані в ергономічному дизайні, із зручною системою програмування та умовами роботи оператора. Дані преса можуть бути укомплектовані системою кріплення для встановлення інструменту типу European Style або WILA Standard на вимогу замовника. Система ЧПК має простий дизайн, що навіть недосвідчений оператор зможе працювати з першого дня.

Особливості листозгинального преса CоastOne серії С:

Електромеханічний (сервоелектричний) привід це: довговічність, продуктивність, велика гнучкість, виняткова точність, низьке енергоспоживання, мінімальне технічне обслуговування, а також відсутність необхідності в придбанні й утилізації гідравлічної оливи,
Велике розкриття преса і хід верхньої балки дозволяють застосовувати інструменти зі збільшеною висотою, що розширює технологічні можливості преса,
Лазерна система безпеки, яка є найдосконалішим рішенням з точки зору продуктивності й рівня захисту,
Свобода у виборі інструментальної системи за бажанням замовника,
Великий список доступного опційного обладнання - адаптери кріплення інструменту, адаптер матриць із функцією плющення, додаткові осі переміщення для тильних упорів та ін.
Прес Cone С9
Зусилля згинання - 220 кН
Довжина згину - 850мм

Прес Cone С12
Зусилля згинання - 440кН
Довжина згину - 1300 мм

Прес Cone С15
Зусилля згинання - 440 кН
Довжина згину - 1600 мм

Для всіх моделей
Розкриття між столом и верхньою балкою: 500/650/800 мм (на вибір)
Хід верхньої балки: 250 мм
Точність ходу верхньої балки становить +/- 0,002 мм.
Інструментальна система: WILA Standard або European Style (на вибір).