Технологічне обладнання для обробки листового металу
ToolpressToolpressToolpress
(044) 594-09-60
sales@toolpress.com.ua
Україна, м Київ, 03061, вул. Пост-Волинська, 5
ToolpressToolpressToolpress

Сервіс

Сервіс

Постачальник обладнання, до якого слід ставитися серйозно, – це партнер, який усвідомлює, що реальний поставлений товар – це знання й передові технології, доступні для клієнта, а не тільки поставлене обладнання.

Для того щоб наші клієнти могли застосовувати такі технології, потрібні професійні послуги з введення обладнання в експлуатацію, навчання й технічної підтримки. І після введення обладнання в експлуатацію ми завжди поруч, готові прийти на допомогу.

У компанії «ТУЛПРЕС» є відділ сервісного обслуговування, в якому працюють професійні інженери з багаторічним досвідом обслуговування і ремонту обладнання з обробки листового металу. Швидко і професійно команда інженерів, які володіють усіма технологіями та їхніми додатками, готова надати вам підтримку – більшість проблем можна ефективно вирішувати в тому числі завдяки віддаленому підключенню.

Наша місія – бути вашим партнером для успішного майбутнього: ми докладаємо всіх зусиль, щоб полегшити вашу працю. Почувайтеся з нами впевнено, наші взаємини ґрунтуватимуться на довірі й співробітництві. Гнучкість та індивідуальний підхід – наші сильні сторони.